Vývojové prostredie pre tvorbu informačných systémov

Na technológii vývojového prostredia pre tvorbu informačných systémov pracujeme od roku 2009 a nazvali sme ju  (advanced development environment).

Veríme, že investície a čas použité na vývoj ade zhodnotí zákazník počas implementácie svojho informačného systému. Zastávame názor že profesionálny informačný systém nemusí stáť tisíce EUR a môže si ho dovoliť aj menšia firma. Práve z toho dôvodu sme použili pri vývoji  iba open source riešenia, ktoré už nevyžadujú ďalšie náklady na strane zákazníka.

Pre Vás ponúkame vývojové prostredie pre tvorbu informačných systémov pomocou ktorého si rýchlo môžete vytvoriť vlastný komplexný informačný systém. Systém rieši za vás veci, ktoré sú spoločné pre všetky systémy, ako sú užívatelia, pracovné posty, prístupové práva, jazyky a mnoho iných vecí. Vy sa môžete sústrediť na veci dôležité pre vás, ako je návrh dátovej štruktúry, aplikačnú logiku a grafické rozhranie GUI.

Detaily vývojového prostredia pre tvorbu informačných systémov

 je 3 vrstvová aplikácia (klient – server – databáza). Server a klient sú naprogramované v jave. Systém podporuje databázy oracle, firebird a mysql, ale v prípade potreby sa dá systém rozšíriť o ďalšie databázy. Kód je uložený v databáze čo prináša veľa pozitív. Napr. klient je veľmi jednoduchý a preto umožňuje pomerne rýchlu implementáciu klienta aj v iných programovacích jazykoch. Všetky zmeny v systéme sa prejavia okamžite u všetkých prihlásených klientov bez nutnosti reštartovať aplikáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *